Ota yhteyttä!

Tarjouspyynnöt ja tiedustelut:

020 7301806


oulunneon@oulunneon.com

Ota yhteyttä



Yhteystiedot


Puh. 020 7301806

Sähköposti: oulunneon@oulunneon.com

Oulun Neon
Naavakuja 2, 90820 Kello


Jani Outinen
Yksikönpäällikkö
puh. +358(0)40 5092272
jani.outinen@tarraserif.fi


Samu Niemelä
Valomainosmyyjä
puh. +358(0)400 251990
samu.niemela@tarraserif.fi


Kalle Mikkonen
Tuotantopäällikkö
puh. +358(0)44 311 4305
kalle.mikkonen@tarraserif.fi


Joni Kemppainen
Graafinen suunnittelija
joni.kemppainen@tarraserif.fi



Tarraserif-ryhmä:


Ville Tahkola
Myyntipäällikkö
puh. +358(0)400 991 076
ville.tahkola@tarraserif.fi


Allu Alatalo
Liiketoimintajohtaja
+358(0) 401 625 500
allu.alatalo@tarraserif.fi


Arto Tahkola
Toimitusjohtaja, KTM
GSM: +358 (0)400 687 870
arto.tahkola@tarraserif.fi


Y-tunnus

2468273-9

LASKUTUSOSOITTEEMME



Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteemme on 003724682739
Verkkolaskuoperaattorimme on OpusCapita Group
Operaattorin välittäjäntunnus E204503


Paperiset laskut

Tarraserif Oy / Oulun Neon
PL 96644
00021 Laskutus

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja. Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointimateriaalien postiosoite pysyy ennallaan.